T.C.
ÇANAKÇI KAYMAKAMLIĞI
 
 
İLÇEMİZDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLARIMIZ
 
 
 
 
 
Adı Soyadı
Görevi
Başlayış Tarihi
Ayrılış Tarihi
1
İbrahim DURAK
Kurucu Kaymakam
 
08.06.1992
2
Gökhan TOKOL
Kaymakam
09.06.1992
06.10.1993
3
Ali KABAN
Kaymakam
03.01.1994
18.09.1995
4
Şenol ESMER
Kaymakam
19.12.1995
28.08.1998
5
Hüseyin ÇELİK
Kaymakam Adayı
08.09.1998
01.03.1999
6
Halil KARBUZ
Kaymakam Adayı
08.03.1999
15.03.1999
7
Yusuf ÖZDEMİR
Kaymakam
17.01.2000
09.10.2001
8
M. Nuri BAŞARAN
Kaymakam Adayı
05.04.2002
27.09.2002
9
M. Serdar BAKIR
Kaymakam
05.05.2003
30.09.2003
10
Muhammet ÖNDER
Kaymakam Adayı
18.03.2004
25.04.2004
11
Harun YÜCEL
Kaymakam Adayı
29.11.2004
18.04.2005
12
Adnan TEZCAN
Kaymakam
19.04.2005
13.10.2006
13
Ender Faruk UZUNOĞLU
Kaymakam
16.03.2007
31.08.2008
14
Murat EREN
Kaymakam
02.03.2009
16.09.2011
15
Faysal YILMAZ
Kaymakam Adayı
10.11.2011
09.03.2012
16
Mehmet Fatih KARA
Kaymakam
10.03.2012
17.09.2014
17
Ertuğrul ÖRNEK
Kaymakam
18.09.2014
27.07.2015
18
Süleyman POLAT
Kaymakam Adayı
31.07.2015
04.12.2015
19
Fatih KAYABAŞI
Kaymakam Adayı
05.12.2015
04.03.2016
20
Oltan BAYRAKTAR
Kaymakam Adayı
07.03.2016
11.07.2016
21
Gürkan ÜÇÜNCÜ
Kaymakam Adayı
12.07.2016
20.09.2016
22
Emre YEŞİLBAŞ
Kaymakam Adayı
21.09.2016
02.12.2016
23
Yusuf GEMİCİ
Kaymakam
14.12.2016